belka-1
misjaprofilpartnerzykontaktbelka


Misja
 
Godność ponad wszystko

Od ponad 20 lat będąc blisko klientów wsłuchujemy się w ich problemy i zaspokajamy Ich potrzeby, oferując skuteczne rozwiązania – innowacyjne, najwyższej jakości produkty medyczne i rehabilitacyjne.

Szybko i z empatią reagujemy na ich potrzeby, zdobywając Ich zaufanie i zyskując Ich lojalność, w zamian niosąc poprawę jakości życia, troszcząc się jak o bliskich.

Codziennie podążamy za technologiczną przyszłością nie rezygnując z wyznawanych wartości i jakości świadczonych usług.


A New Therapy Sp. z o. o. to firma z wieloletnim doświadczeniem w dystrybucji sprzętu medycznego do domowego i profesjonalnego użytku oraz kosmetyków. Oferowane przez nas produktydostarczamy do aptek, hurtowni medycznych i sklepów na terenie całej Polski.
Prowadzimy również sprzedaż detaliczną we własnych sklepach medycznych i drogeryjnych oraz poprzez sklepy internetowe: www.sklePiC.pl, www.erbolario.pl

Ponadto od lat prowadzimy usługi logistyczne.

W naszej ofercie znajdują się produkty wysokiej jakości, cenionych producentów, m.in.: Amoena, BD (Becton Dickinson), Coloplast, L'Erbolario, PRIM, Pasta Del Capitano.

Odwiedź nasze sklepy, zadzwoń lub po prostu odwiedź nasze strony internetowe, aby dowiedzieć się więcej!A New Therapy Sp. z o.o.    e-mail: info@anewtherapy.pl